Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Ovalne kraft etikete velikosti 63,5 x 42,3 mm s trajnim lepilom. Paket z 10 listi (180 etiket). Idealno za označevanje kozarcev, map, zvezkov, škatel, daril, vabil itd. Popolno za identifikacijo korespondenčnih pošiljk, predmetov, paketov ali za klasifikacijo. Odlična kakovost z uporabo brizgalnih tiskalnikov. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 63.5x42.3, 18 etiket/list, 180 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Inkjet tiskalnik , Laserski tiskalnik , Barvni laserski tiskalnik , Kopirni stroj Uporaba: Večnamensko , Naslavljanje , Organiziranje Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Naravno rjava Velikost: 63,5 x 42,3 mm Material: 100 % recikliran papir Število listov v zavitku: 10 Število na listu: 18 Skupno število: 180 Oblika: Ovalna |
| Ean koda | 8410782173786 |
| Teža v kg | 0.1600 |
| Redna cena brez DDV | 15,09 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL17378 |
| Izdelek | Etikete papirne barvne |
| Širina | 63,5mm |
| Višina | 42,3mm |
| Oblika | ovalna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 63,5x42,3mm oval 18 etiket |
| Varianta/Barva | NATUR RJAVA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x46,6mm AVERY ZWECKFORM L6025REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 17,8x10mm AVERY ZWECKFORM L4730REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AVERY ZWECKFORM J8567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OVALNE 63,5x42,3mm AVERY ZWECKFORM L6024REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4736REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM J4722-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7970-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AVERY ZWECKFORM L6140-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L6023REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L6107-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6022REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €