Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Močne in trpežne prozorne poliestrske etikete, primerne tudi za zunanjo uporabo. Etikete so primerne za uporabo tam, kjer papirne etikete niso dovolj trpežne. Odporne so na olje, umazanijo, vodo, temperaturne razlike od -20° C do +80° C in mehanske poškodbe. Primerne so za tiskanje na lasreskih tiskalnikih. V zavitku je 480 nalepk.Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
|---|---|
| Kratek opis | Poliesterske etikete 70x37mm, mat transparent, 24 etiket/list, 480 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Laserski tiskalnik, Kopirni stroj Uporaba: Označevanje Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: prozorna Velikost: 70 x 37 mm Material: Poliester Število listov v zavitku: 20 Število na listu: 24 Skupno število: 480 Oblika: Pravokotna- etikete primerne tudi za zunanjo uporabo- odporne na temperature od -20°C do 80°C, na vlago, olje itd..Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
| Ean koda | 8410782012245 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 33,80 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL01224 |
| Izdelek | Etikete poliesterske |
| Širina | 70mm |
| Višina | 37mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | poliester |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik |
| Velikost, Format | 70x37mm 24 etiket |
| Varianta/Barva | PROZORNA MAT |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x148mm AVERY ZWECKFORM L4717-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6005-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6128-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 17,8x10 AWERY ZWECKFORM L7785-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3480 100/1
Cena brez ddv: 105,16 €
Cena z ddv: 128,30 €
ETIKETE POLIESTER 210x148mm AVERY ZWECKFORM L6130-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE NOPEEL 45,7x25,4mm AVERY ZWECKFORM L6145-20 20/1
Cena brez ddv: 52,24 €
Cena z ddv: 63,73 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4733REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L4773-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM J4774-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,50 €
Cena z ddv: 21,35 €