Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 70 x 25, 24 etiket na listu, 2.400 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 70 x 35 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 24 Skupno število: 2.400 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540079 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR070035 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 70mm |
| Višina | 35mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 70x35mm 24 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AWERY ZWECKFORM L4775-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE OVALNE 63,5x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7103-25 RJAVA 25/1
Cena brez ddv: 11,78 €
Cena z ddv: 14,37 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6103-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3480 100/1
Cena brez ddv: 105,16 €
Cena z ddv: 128,30 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6033-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM L7917-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM J4774-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,50 €
Cena z ddv: 21,35 €
ETIKETE POLIESTER 210x148mm AVERY ZWECKFORM L4717-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x289,1 AWERY ZWECKFORM L7997-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6003-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €