Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 48,5 x 25,4, 40 etiket/list, 4.000 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 48,5 x 25,4 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 40Skupno število: 4.000Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3838732156972 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106048025 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 48,5mm |
| Višina | 25,4mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 48,5x25,4mm 40 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 78,7x46,6mm AVERY ZWECKFORM L4742REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE NOPEEL 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6146-20 20/1
Cena brez ddv: 52,24 €
Cena z ddv: 63,73 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L4715-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE OVALNE 63,5x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7103-25 RJAVA 25/1
Cena brez ddv: 11,78 €
Cena z ddv: 14,37 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4793-20 RUMENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L7068-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIPROPILEN ODLEPLJIVE ZA OKNA KROG 200mm AVERY ZWECKFORM L9003-10 10/1
Cena brez ddv: 14,85 €
Cena z ddv: 18,12 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L6107-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AVERY ZWECKFORM L6140-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €