Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Močne in trpežne prozorne poliestrske etikete, primerne tudi za zunanjo uporabo. Etikete so primerne za uporabo tam, kjer papirne etikete niso dovolj trpežne. Odporne so na olje, umazanijo, vodo, temperaturne razlike od -20° C do +80° C in mehanske poškodbe. Primerne so za tiskanje na lasreskih tiskalnikih. V zavitku je 100 nalepk.Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
|---|---|
| Kratek opis | Vodoodporne poliesterske etikete, A4, prozorne, 1 etiketa/list, 100 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Laserski tiskalnik, Kopirni stroj Uporaba: Označevanje Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: prozorna Velikost: 210 x 297 mm Material: Poliester Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 1 Skupno število: 100 Oblika: Pravokotna- etikete primerne tudi za zunanjo uporabo- odporne na temperature od -20°C do 80°C, na vlago, olje itd..Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
| Ean koda | 8410782119197 |
| Teža v kg | 1.0000 |
| Redna cena brez DDV | 111,30 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL11919 |
| Izdelek | Etikete poliesterske |
| Širina | 210mm |
| Višina | 297mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | poliester |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik |
| Velikost, Format | 210x297mm 1 etiketa |
| Varianta/Barva | PROZORNA MAT |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6114-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE OVALNE 63,5x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7103-25 RJAVA 25/1
Cena brez ddv: 11,78 €
Cena z ddv: 14,37 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x67,7 AWERY ZWECKFORM L7993-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6003-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIETILEN 99x57mm AVERY ZWECKFORM B7173-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L4715-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x16,9mm AVERY ZWECKFORM L6021REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,87 €
Cena z ddv: 14,48 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139 AWERY ZWECKFORM L7786-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6128-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 2501 50/1
Cena brez ddv: 102,77 €
Cena z ddv: 125,38 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x289,1 AWERY ZWECKFORM L7997-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €