Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Močne in trpežne srebrne polyesterske etikete, primerne tudi za zunanjo uporabo. Etikete so primerne za uporabo tam, kjer papirne etikete niso dovolj trpežne. Odporne so na olje, umazanijo, vodo, temperaturne razlike od -40° C do +80° C in mehanske poškodbe. Primerne so za tiskanje na laserskih tiskalnikih. V zavitku je 960 nalepk.Zelo primerne za: označevanje inventarja, opreme in osnovnih sredstev, primerne za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem, označevanje regalov v skladiščihBrezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
|---|---|
| Kratek opis | Vodoodporne poliesterske etikete, 45,7x21,2mm, srebrne, 48 etiket/list, 960 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Laserski tiskalnik, Kopirni stroj Uporaba: Označevanje Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: srebrna Velikost: 45,7 x 21,2 mm Material: polyester Število listov v zavitku: 20 Število na listu: 48 Skupno število: 960 Oblika: Pravokotna- etikete primerne tudi za zunanjo uporabo- odporne na temperature od -40°C do 80°C, na vlago, olje itd.Zelo primerne za: označevanje inventarja, opreme in osnovnih sredstev, primerne za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem, označevanje regalov v skladiščih.Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
| Ean koda | 8410782100669 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 38,90 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL10066 |
| Izdelek | Etikete poliesterske |
| Širina | 45,7mm |
| Višina | 21,2mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | poliester |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik |
| Velikost, Format | 45,7x21,2mm 48 etiket |
| Varianta/Barva | SREBRNA MAT |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AVERY ZWECKFORM J8567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 63,5x33,9 AVERY ZWECKFORM L4773REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4793-20 RUMENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x59 AVERY ZWECKFORM L6061-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7060-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIPROPILEN ODLEPLJIVE ZA OKNA KROG 200mm AVERY ZWECKFORM L9003-10 10/1
Cena brez ddv: 14,85 €
Cena z ddv: 18,12 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3482 25/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIETILEN 105x148mm AVERY ZWECKFORM B3483-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6034-20 RDEČE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x61 AVERY ZWECKFORM L4761-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €