Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Močne in trpežne prozorne poliestrske etikete, primerne tudi za zunanjo uporabo. Etikete so primerne za uporabo tam, kjer papirne etikete niso dovolj trpežne. Odporne so na olje, umazanijo, vodo, temperaturne razlike od -20° C do +80° C in mehanske poškodbe. Primerne so za tiskanje na lasreskih tiskalnikih. V zavitku je 20 nalepk.Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
|---|---|
| Kratek opis | Poliesterske etikete 210x297mm, mat transparent, 1 etiketa/list, 20 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Laserski tiskalnik , Kopirni stroj Uporaba: Označevanje Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: prozorna Velikost: 210 x 297 mm Material: Poliester Število listov v zavitku: 20 Število na listu: 1 Skupno število: 20 Oblika: Pravokotna- etikete primerne tudi za zunanjo uporabo- odporne na temperature od -20°C do 80°C, na vlago, olje itd..Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
| Ean koda | 8410782012252 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 33,80 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL01225 |
| Izdelek | Etikete poliesterske |
| Širina | 210mm |
| Višina | 297mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | poliester |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik |
| Velikost, Format | 210x297mm 1 etiketa |
| Varianta/Barva | PROZORNA MAT |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x38,1 AWERY ZWECKFORM L7563-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4792-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 96x16,9mm AVERY ZWECKFORM L6031REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7063-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x46,6mm AVERY ZWECKFORM L6025REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AWERY ZWECKFORM L7784-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L6127-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM J4776-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE ODLEPLJIVE CENOVNE 26x16mm AVERY ZWECKFORM L3410REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7651Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €