Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Oblazinjene kuverte so namenjene pošiljanju različnih izdelkov, kjer je potrebno vsebino zaščititi pred poškodbami ali vlago. Zunanjost je izdelana iz trpežnega ekološkega kraft papirja. Notranja stran je obložena s polietilensko folijo z zračnimi mehurčki, ki zaščitijo vsebino pred morebitnimi poškodbami. Samolepilni trak na vrhu vrečke omogoča enostavno zapiranje. Vrečke imajo certifikat FSC® (Poslanstvo FSC® je “Spodbujati okolju prijazno, družbeno koristno in ekonomsko izvedljivo upravljanje svetovnih gozdov.).Podane so vedno notranje uporabne dimenzije vrečk (širina x višina).Približna določitev potrebne velikosti vrečke:Širina vrečke = višina izdelka + širina izdelka + 2cmDolžina vrečke = višina izdelka*1,5 + 6cm + dolžina izdelka |
|---|---|
| Kratek opis | Oblazinjena kuverta notranjih dimenzij 240x340mm, rumena |
| Tehnični podatki | Zunanji material: trpežen ekološki kraft papir gramature 80gNotranji material: reciklirana polietilenska folija z zračnimi mehurčkiZapiranje: močan samolepilni trakVrečke imajo certifikat FSC®Notranje dimezije: 240 x 340 mmZunanje dimenzije: 250 x 350 mm |
| Ean koda | 5903111033378 |
| Teža v kg | 0.0296 |
| Redna cena brez DDV | 0,28 € |
| Proizvajalec | ENVEL |
| Koda dobavitelja | PAP1900003702 |
| Izdelek | Oblazinjena vrečka |
| Širina | 225mm |
| Višina | 340mm |
| Material | eko kraft papir |
| Velikost, Format | G Št.7 |
| Varianta/Barva | RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 100 |
| Pakiranje 2 | 3.600 |
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET HYTECH ČRN 417208
Cena brez ddv: 22,00 €
Cena z ddv: 26,84 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €