Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Oblazinjene kuverte so namenjene pošiljanju različnih izdelkov, kjer je potrebno vsebino zaščititi pred poškodbami ali vlago. Zunanjost je izdelana iz trpežnega ekološkega kraft papirja. Notranja stran je obložena s polietilensko folijo z zračnimi mehurčki, ki zaščitijo vsebino pred morebitnimi poškodbami. Samolepilni trak na vrhu vrečke omogoča enostavno zapiranje. Vrečke imajo certifikat FSC® (Poslanstvo FSC® je “Spodbujati okolju prijazno, družbeno koristno in ekonomsko izvedljivo upravljanje svetovnih gozdov.).Podane so vedno notranje uporabne dimenzije vrečk (širina x višina).Približna določitev potrebne velikosti vrečke:Širina vrečke = višina izdelka + širina izdelka + 2cmDolžina vrečke = višina izdelka*1,5 + 6cm + dolžina izdelka |
|---|---|
| Kratek opis | Oblazinjena kuverta notranjih dimenzij 270x360mm, rumena |
| Tehnični podatki | Zunanji material: trpežen ekološki kraft papir gramature 80gNotranji material: reciklirana polietilenska folija z zračnimi mehurčkiZapiranje: močan samolepilni trakVrečke imajo certifikat FSC®Notranje dimezije: 270 x 360 mmZunanje dimenzije: 290 x 370 mm |
| Ean koda | 5903111033385 |
| Teža v kg | 0.0365 |
| Redna cena brez DDV | 0,33 € |
| Proizvajalec | ENVEL |
| Koda dobavitelja | PAP1900004102 |
| Izdelek | Oblazinjena vrečka |
| Širina | 265mm |
| Višina | 360mm |
| Material | eko kraft papir |
| Velikost, Format | H Št.8 |
| Varianta/Barva | RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 100 |
| Pakiranje 2 | 3.600 |
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €