Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Oblazinjene kuverte so namenjene pošiljanju različnih izdelkov, kjer je potrebno vsebino zaščititi pred poškodbami ali vlago. Zunanjost je izdelana iz trpežnega ekološkega kraft papirja. Notranja stran je obložena s polietilensko folijo z zračnimi mehurčki, ki zaščitijo vsebino pred morebitnimi poškodbami. Samolepilni trak na vrhu vrečke omogoča enostavno zapiranje. Vrečke imajo certifikat FSC® (Poslanstvo FSC® je “Spodbujati okolju prijazno, družbeno koristno in ekonomsko izvedljivo upravljanje svetovnih gozdov.).Podane so vedno notranje uporabne dimenzije vrečk (širina x višina).Približna določitev potrebne velikosti vrečke:Širina vrečke = višina izdelka + širina izdelka + 2cmDolžina vrečke = višina izdelka*1,5 + 6cm + dolžina izdelka |
|---|---|
| Kratek opis | Oblazinjena kuverta notranjih dimenzij 295x455mm, rumena |
| Tehnični podatki | Zunanji material: trpežen ekološki kraft papir gramature 80gNotranji material: reciklirana polietilenska folija z zračnimi mehurčkiZapiranje: močan samolepilni trakVrečke imajo certifikat FSC®Notranje dimezije: 295 x 455 mmZunanje dimenzije: 320 x 455 mm |
| Ean koda | 5903111033507 |
| Teža v kg | 0.0380 |
| Redna cena brez DDV | 0,45 € |
| Proizvajalec | ENVEL |
| Koda dobavitelja | PAP1900004502 |
| Izdelek | Oblazinjena vrečka |
| Širina | 295mm |
| Višina | 455mm |
| Material | eko kraft papir |
| Velikost, Format | J Št.9 |
| Varianta/Barva | RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 50 |
| Pakiranje 2 | 2400 |
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €