Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Kvalitetni zvezki izdelani iz kakovostnega 80 g papirja in trpežno barvno 300 g plastificirano platnico. Listi so dovolj premazni da ne prepuščajo črnila, hkrati pa dovolj vpojni, da se črnilo ne razmaže. Primerni so za pisarno, šolo, domače zapiske ali pa za uporabo pri različnih dejavnostih in krožkih. Zvezki so formata A4, potiskani s črtami in stranskim robom. Dobavljivi so v sortiranih motivih.Posameznih motivov ni mogoče izbirati, izbrali pa vam bomo različne motive. |
|---|---|
| Kratek opis | Zvezek formata A4, papir 80g, črtni z robom, 54 listni |
| Tehnični podatki | - kvaliteten 80g papir- trpežna plastificirana barvna platnica iz 300g kartona- formata A4 210 x 297 mm- črtni 8mm z natisnjenim stranskim robom- vsebina 54 listov- sortirani motivi (motiva ni mogoče izbirati) |
| Ean koda | 3831119460303 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 1,79 € |
| Proizvajalec | STREET |
| Koda dobavitelja | OPT65880 |
| Izdelek | Šolski zvezek |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Varianta/Barva | ČRTNI 8mm Z ROBOM |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
SET SVINČNIK 3x, RADIRKA, ŠILČEK FABER CASTELL GRIP 2001 ROZA
Cena brez ddv: 7,55 €
Cena z ddv: 9,21 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
TOALETNI PAPIR DVOSLOJNI MAXI JUMBO ROLA PAPERNET 402298 6/1
Cena brez ddv: 19,95 €
Cena z ddv: 24,34 €