Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Kvaliteten stenogramski blok lepljen na zgornji strani. Primeren je za zapisovanje zapiskov na sestankih, seminarjih ali v šoli. Vsebuje 50 listov 70g belega papirja. Blok je potiskan s karo vzorcem 4x4 mm. Format bloka je 80 x 130 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Lepeljen blok, 80x130mm, karo 4x4mm |
| Tehnični podatki | - format 80 x 130 mm- karo 4 x 4 mm- 50 listni (100 strani)- kvaliteten 70g bel papir- blok lepljen zgoraj |
| Ean koda | 3850289002434 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 0,64 € |
| Proizvajalec | OPTIMA |
| Koda dobavitelja | OPT21387 |
| Izdelek | Lepljen blok |
| Velikost, Format | 80x130mm |
| Varianta/Barva | MALI KARO 5x5mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 5,23 €
Cena z ddv: 6,38 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD WHITE
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z RAVNILOM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD OFFICE BLUE
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD PASTEL GREEN
Cena brez ddv: 8,08 €
Cena z ddv: 9,86 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 8,08 €
Cena z ddv: 9,86 €
BLOK ŠPIRALNI COLLEGE A4 KARO 80 LISTNI 70g Q-CONNECT KF01981
Cena brez ddv: 2,52 €
Cena z ddv: 3,07 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD STRIPES
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
ZVEZEK A4 42L 80g ČRTNI POLIPROPILENSKA PLATNICA STREET NEON
Cena brez ddv: 1,95 €
Cena z ddv: 2,38 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD WHITE
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 8,08 €
Cena z ddv: 9,86 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD STRIPES
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 5,70 €
Cena z ddv: 6,95 €
BLOK ŠPIRALNI Z RAVNILOM A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD OFFICE BLUE
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 9,19 €
Cena z ddv: 11,21 €
BLOK ŠPIRALNI A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL GREEN
Cena brez ddv: 5,70 €
Cena z ddv: 6,95 €