Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Vložni listi Akta za rokovnike in mape formata A4 s 5 mm črtami in štirimi stranskimi luknjami za vpenjanje v mape. |
|---|---|
| Kratek opis | Vložni listi Akta za rokovnike in mape, A4, črte 5 mm |
| Tehnični podatki | - format A4- črte 5 mm- 50 listov (100 strani)- kvaliteten 80g bel papir- štiri stranske luknje za vpenjanje listov v mape |
| Ean koda | 3838884246255 |
| Teža v kg | 0.4000 |
| Redna cena brez DDV | 2,20 € |
| Proizvajalec | ALEA |
| Koda dobavitelja | DZS13147 |
| Izdelek | Vložni listi za mape |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Varianta/Barva | ČRTNI 5mm |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 9,19 €
Cena z ddv: 11,21 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL GREEN
Cena brez ddv: 5,23 €
Cena z ddv: 6,38 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD WHITE
Cena brez ddv: 8,84 €
Cena z ddv: 10,78 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD WHITE
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
ZVEZEK A4 42L 80g MALI KARO POLIPROPILENSKA PLATNICA STREET PASTEL
Cena brez ddv: 1,95 €
Cena z ddv: 2,38 €
BLOK ŠPIRALNI A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 3,52 €
Cena z ddv: 4,29 €
ZVEZEK A4 42L 80g ČRTNI POLIPROPILENSKA PLATNICA STREET NEON
Cena brez ddv: 1,95 €
Cena z ddv: 2,38 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD WHITE
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL GREEN
Cena brez ddv: 8,08 €
Cena z ddv: 9,86 €
ZVEZEK A4 42L 80g ČRTNI POLIPROPILENSKA PLATNICA STREET PASTEL
Cena brez ddv: 1,95 €
Cena z ddv: 2,38 €
BLOK ŠPIRALNI A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 5,70 €
Cena z ddv: 6,95 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD STRIPES
Cena brez ddv: 8,84 €
Cena z ddv: 10,78 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI TRDE PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 11,36 €
Cena z ddv: 13,86 €
BLOK ŠPIRALNI A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL GREEN
Cena brez ddv: 3,52 €
Cena z ddv: 4,29 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD WHITE
Cena brez ddv: 8,84 €
Cena z ddv: 10,78 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 MALI KARO PP PLATNICE STREET PAD PASTEL PINK
Cena brez ddv: 5,23 €
Cena z ddv: 6,38 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A5 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD BLACK
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
BLOK ŠPIRALNI Z REGISTROM A4 ČRTNI PP PLATNICE STREET PAD PASTEL GREEN
Cena brez ddv: 8,08 €
Cena z ddv: 9,86 €