Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Kvalitetni zvezki izdelani iz kakovostnega 80 g papirja in trpežno barvno 300 g plastificirano platnico. Listi so dovolj premazni da ne prepuščajo črnila, hkrati pa dovolj vpojni, da se črnilo ne razmaže. Primerni so za pisarno, šolo, domače zapiske ali pa za uporabo pri različnih dejavnostih in krožkih. Zvezki so formata A5, potiskani s črtami in stranskim robom. Dobavljivi so v sortiranih motivih.Posameznih motivov ni mogoče izbirati, izbrali pa vam bomo različne motive. |
|---|---|
| Kratek opis | Zvezek formata A5, papir 80g, črtni z robom, 54 listni |
| Tehnični podatki | - kvaliteten 80g papir- trpežna plastificirana barvna platnica iz 300g kartona- mat plastifikacija z bleščicami- formata A5- črtni 8mm z natisnjenim stranskim robom- vsebina 54 listov- sortirani motivi (motiva ni mogoče izbirati) |
| Ean koda | 3831123724446 |
| Teža v kg | 0.1000 |
| Redna cena brez DDV | 1,12 € |
| Proizvajalec | STREET |
| Koda dobavitelja | OPT65414 |
| Izdelek | Šolski zvezek |
| Velikost, Format | A5 148x210mm |
| Varianta/Barva | ČRTNI 8mm Z ROBOM |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
TRAK ZA NALEPKE BROTHER P-TOUCH HEAT SHRINK TUBE BEL-ČRN 17,7mm HSe-241
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €