Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak iz polipropilenske folije, premazan z vodnim akrilatnim lepilom, ki je brez vonja in je okolju prijazno. Odporen proti staranju, UV svetlobi, vlagi, nizkim ter povišanim temperaturam. Dimenzije lepilnega traku 15 mm x 66 m. V zavitku je 10 lepilnih trakov. |
|---|---|
| Kratek opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak 15mm x 66m, 10 kos |
| Tehnični podatki | Pisarniški lepilni trakMaterial: BOPP polipropilenska folijaLepilo: vodni akrilatSkupna debelina: 40 micŠirina traku: 15 mmDolžina traku: 66 mBarva: prozornaV zavitku je 10 lepilnih trakov |
| Ean koda | 3850289059308 |
| Teža v kg | 0.3500 |
| Redna cena brez DDV | 6,42 € |
| Proizvajalec | OPTIMA |
| Koda dobavitelja | OPT29067 |
| Izdelek | Lepilni trak |
| Dolžina | 66m |
| Širina | 15mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 24 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,75 €
Cena z ddv: 3,36 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
LEPILO BLAZINICE PRILEPI ODLEPI BARVNE FABER CASTELL CREATIVE TACK-IT 50g
Cena brez ddv: 2,73 €
Cena z ddv: 3,33 €
LEPILO BLAZINICE V TOČKAH ODSTANLJIVE TRANSPARENTNE APLI 64/1
Cena brez ddv: 2,14 €
Cena z ddv: 2,61 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €