Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Vodotesni univerzalni lepilni trak DUCT TAPE s polietilensko folijo na polisterskem nosilcu. Izredno močno lepilo na osnovi topila. Trak je 100% vodooporen ter obstojen do temperature 80 ºC. Primeren za notranjo in zunanjo uporabo za vse tipe površin. Uporablja se za manjša popravila v industriji, gospodinjstvu, delavnici in vrtu. Na kolutu je trak širine 50 mm in dolžine 5m. |
|---|---|
| Kratek opis | Zelo močan vodotesni lepilni trak Duct Tape, 50mmx5m, siv |
| Tehnični podatki | Material: polietilenska plast s poliestrsko ojačitvijoLepilo: izredno močno lepilo na osnovi topila100% vodoodporenOdporen na temperature do 80 ºCŠirina traku: 50 mmDolžina traku: 5 mBarva: siv |
| Ean koda | 8410782136781 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 3,87 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL013678 |
| Izdelek | Duct tape |
| Dolžina | 5m |
| Širina | 50mm |
| Material | poliester |
| Lepilo | solvent |
| Varianta/Barva | SIVA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 12 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
LEPILO BLAZINICE V TOČKAH ODSTANLJIVE TRANSPARENTNE APLI 64/1
Cena brez ddv: 2,14 €
Cena z ddv: 2,61 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
LEPILO BLAZINICE PRILEPI ODLEPI BARVNE FABER CASTELL CREATIVE TACK-IT 50g
Cena brez ddv: 2,73 €
Cena z ddv: 3,33 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €