Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Pisarniški samolepilni trak iz polipropilenske folije, premazan z vodnim akrilatnim lepilom, ki je brez vonja in je okolju prijazno. Odporen proti staranju, UV svetlobi, vlagi, nizkim ter povišanim temperaturam. Idealen je za dnevno uporabo v pisrani, doma ali šoli. Dimenzije lepilnega traku 19 mm x 66 m. |
|---|---|
| Kratek opis | Pisarniški lepilni trak 19mm x 66m. |
| Tehnični podatki | Material: BOPP polipropilenska folijaLepilo: vodni akrilatSkupna debelina: 40 micŠirina traku: 19 mmDolžina traku: 66 mBarva: prozorna |
| Ean koda | 8410782112662 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 1,98 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL011266 |
| Izdelek | Lepilni trak |
| Dolžina | 66m |
| Širina | 19mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 8 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
LEPILO BLAZINICE PRILEPI ODLEPI BARVNE FABER CASTELL CREATIVE TACK-IT 50g
Cena brez ddv: 2,73 €
Cena z ddv: 3,33 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €