Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak iz polipropilenske folije, premazan z vodnim akrilatnim lepilom, ki je brez vonja in je okolju prijazno. Odporen proti staranju, UV svetlobi, vlagi, nizkim ter povišanim temperaturam. Dimenzije lepilnega traku 15 mm x 33 m. |
|---|---|
| Kratek opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak 15mm x 33m |
| Tehnični podatki | Pisarniški lepilni trakMaterial: BOPP polipropilenska folijaLepilo: vodni akrilatSkupna debelina: 40 micŠirina traku: 15 mmDolžina traku: 33 mBarva: prozorna |
| Ean koda | 3850289059247 |
| Teža v kg | 0.0400 |
| Redna cena brez DDV | 0,41 € |
| Proizvajalec | OPTIMA |
| Koda dobavitelja | OPT29068A |
| Izdelek | Lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 15mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 30 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,75 €
Cena z ddv: 3,36 €