Opis
Tehnični podatki
Sorodni izdelki
Povezani artikli
Datoteke za prenos
Podrobnosti
Obojetsranki prozoren lepilni trak v roli idealen za uporabo doma, pisarni in šoli. Dimenzije 18mm x 2m.
Tehnični podatki
| Opis | Obojetsranki prozoren lepilni trak v roli idealen za uporabo doma, pisarni in šoli. Dimenzije 18mm x 2m. |
|---|---|
| Kratek opis | Obojestranski lepilni trak 18mm x 2m |
| Tehnični podatki | - dvostranski prozoren lepilni trak - idealen za dnevno uporabo (doma, v pisarni, šoli...) - dobra odpornost in prijem - enostaven za rezanje- širina traku: 18mm- dolžina traku: 2m |
| Ean koda | 3831123793572 |
| Teža v kg | 0.0400 |
| Redna cena brez DDV | 1,90 € |
| Proizvajalec | OPTIMA |
| Koda dobavitelja | OPT129070 |
| Izdelek | Dvostranski lepilni trak |
| Dolžina | 2m |
| Širina | 18mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 240 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €