Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Nevidni lepilni trak je idealen za razne popravke na dokumentih, knjigah, kartah in pripravah prezentacij. Izdelan je iz prosojno bele matirane celulozno actetane folije, premazane z vodnim akrilatnim lepilom. Trak je obstojen, ne rumeni in je neviden na fotokopijah. Po traku lahko pišemo in rišemo. Dimenzije traku so 19mm x 33m. |
|---|---|
| Kratek opis | Kvaliteten neviden lepilni trak, 19mm x 33m |
| Tehnični podatki | Neviden matiran prosojno bel lepilni trakMaterial: mat celulozno acetatna folijaLepilo: vodni akrilatIdealen za popravke dokumentov, knjig, kart in pripravo prezentacijPo traku lahko pišemoTrak s časom ne porumeni in je neviden na fotokopijahŠirina traku: 19mmDolžina traku: 33mBarva: prozorna |
| Ean koda | 3134375323765 |
| Teža v kg | 0.0350 |
| Redna cena brez DDV | 2,30 € |
| Proizvajalec | 3M, POST-IT, SCOTCH |
| Koda dobavitelja | 3MM7100027115 |
| Izdelek | Neviden lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 19mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 12 |
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,75 €
Cena z ddv: 3,36 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €