Podrobnosti
Avery Zweckform okrogle papirne etikete L6019REV-25 imajo odstranljivo lepilo, ki ima dober oprijem na raznih podlagah. Po odstranivi etikete ne puščajo lepljivih ostankov. Premer etiket je 10 mm. Zaradi posebne oblike so te nalepke primerne za opazno in elegantno označevanje raznih predmetov in embalaže, na primer: kozarčkov z začimbami, vrečk s pecivom, daril... V zavitku je 7875 etiket. Potiskate jih lahko z vsemi standardnimi tiskalniki.
Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite.
Material za etikete je beljen brez klora in je izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem.
• Odstranljive etikete imajo dober oprijem in jih lahko enostavno odstranite brez ostankov lepila
• Primerne so za lepljenje na steklene, plastične, kartonske in papirne podlage
• Idealne za začasno označevanje
• Primerne so za tiskanje z vsemi običajnimi tiskalniki in fotokopirnimi stroji
• Hitro in enostavno oblikovanje etiket: uporabite brezplačen program in predloge Avery Design & Print
Tehnični podatki
| Opis | Avery Zweckform okrogle papirne etikete L6019REV-25 imajo odstranljivo lepilo, ki ima dober oprijem na raznih podlagah. Po odstranivi etikete ne puščajo lepljivih ostankov. Premer etiket je 10 mm. Zaradi posebne oblike so te nalepke primerne za opazno in elegantno označevanje raznih predmetov in embalaže, na primer: kozarčkov z začimbami, vrečk s pecivom, daril... V zavitku je 7875 etiket. Potiskate jih lahko z vsemi standardnimi tiskalniki. Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite. Material za etikete je beljen brez klora in je izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem. • Odstranljive etikete imajo dober oprijem in jih lahko enostavno odstranite brez ostankov lepila |
|---|---|
| Kratek opis | Odstranljive etikete krog 10mm, 315 etiket/list, 7.875 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Barvni laserski tiskalnik , Inkjet tiskalnik , Laserski tiskalnik Uporaba: označevanje Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: krog 10 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 25 Število na listu: 315 Skupno število: 7.875Oblika: Okrogla |
| Ean koda | 4004182060193 |
| Teža v kg | 0.3100 |
| Redna cena brez DDV | 12,60 € |
| Proizvajalec | AVERY ZWECKFORM |
| Koda dobavitelja | ZWEL6019REV-25 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 10mm okrogla |
| Oblika | okrogla |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik |
| Velikost, Format | 10mm krog 315 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5, 83626 Oberlaindern/Valley, DE, [email protected] |
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AVERY ZWECKFORM J8560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3482 25/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x61 AVERY ZWECKFORM L4761-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L7068-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6129-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6022REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4736REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7913-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4792-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x67,7 AVERY ZWECKFORM L4715REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4733REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €