Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Obojestranski lepilni trak je primeren za pritrditev folij, papirja in plastičnih materialov bodisi za profesionalno ali domačo uporabo.Trak je prozoren in ima odlično lepljivost. Dimenzije traku 25mm x 33m. |
|---|---|
| Kratek opis | Profesionalen dvostranski prozoren lepilni trak 25mm x 33m |
| Tehnični podatki | - dvostranski prozoren lepilni trak- material: prozorna BOPP folija- lepilo: sintetični kavčuk (hot melt)- skupna debelina 95um- nosilec: rumen 65 gr silikonski papir- temperaturno obstojen od -10°C do +60°C - idealen za dnevno uporabo (doma, v pisarni, šoli...) - dobra odpornost in prijem - enostaven za rezanje- širina traku: 25 mm- dolžina traku: 33 m |
| Ean koda | 4260247192029 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 5,30 € |
| Proizvajalec | VOLZ |
| Koda dobavitelja | VOLV4140-00-33-25-PV1-VPL |
| Izdelek | Dvostranski lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 25mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | hot melt |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 132 |
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m 3M SCOTCH C18 MINT ZELEN
Cena brez ddv: 11,41 €
Cena z ddv: 13,92 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €