Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Prosojen lepilni trak namenjen označevanju in pisanju opomb. Mogoče ga je večkrat odstraniti in ponovno pritrditi, ne da bi poškodovali dokumente. Fluorescentne prozorne barve so idealne za označevanje besedila ali določenih informacij na papirju, tabli ali zemljevidu. Lahko se piše s katero koli vrsto pisal brez razmazovanja. |
|---|---|
| Kratek opis | Transparenten odstranljiv lepilni trak za označevanje in pisanje, 50mmx10m |
| Tehnični podatki | Prosojen odlepiljiv lepilni trak v fuorescentnih barvahMaterial: pvc folijaLepilo: vodni akrilatIdealen za pisanje sporočil in popravke dokumentov, knjig, kart in pripravo prezentacijPo traku lahko pišemoTrak lahko večkrat prilepimo in odlepimo brez vidnih slediŠirina traku: 50 mmDolžina traku: 10 m |
| Ean koda | 8001814192976 |
| Teža v kg | 0.0500 |
| Redna cena brez DDV | 3,10 € |
| Proizvajalec | EUROCEL |
| Koda dobavitelja | EUC320464 |
| Izdelek | Odstranljiv lepilni trak |
| Dolžina | 10m |
| Širina | 50mm |
| Material | pvc |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROSOJNO RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 12 |
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 9,19 €
Cena z ddv: 11,21 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,92 €
Cena z ddv: 6,00 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,88 €
Cena z ddv: 7,17 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,75 €
Cena z ddv: 7,02 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,34 €
Cena z ddv: 5,29 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 2,01 €
Cena z ddv: 2,45 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m DURABLE VEGAS 7717 ČRN
Cena brez ddv: 15,96 €
Cena z ddv: 19,47 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,36 €
Cena z ddv: 2,88 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m 3M SCOTCH C18 MINT ZELEN
Cena brez ddv: 11,90 €
Cena z ddv: 14,52 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €