Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Obojestranski lepilni trak je primeren za pritrditev folij, papirja in plastičnih materialov bodisi za profesionalno ali domačo uporabo.Trak je prozoren in ima odlično lepljivost. Dimenzije traku 19mm x 33m. |
|---|---|
| Kratek opis | Profesionalen dvostranski prozoren lepilni trak 19mm x 33m |
| Tehnični podatki | - dvostranski prozoren lepilni trak- material: prozorna BOPP folija- lepilo: sintetični kavčuk (hot melt)- skupna debelina 95um- nosilec: rumen 65 gr silikonski papir- temperaturno obstojen od -10°C do +60°C - idealen za dnevno uporabo (doma, v pisarni, šoli...) - dobra odpornost in prijem - enostaven za rezanje- širina traku: 19 mm- dolžina traku: 33 m |
| Ean koda | 4260247192012 |
| Teža v kg | 0.0100 |
| Redna cena brez DDV | 4,30 € |
| Proizvajalec | VOLZ |
| Koda dobavitelja | VOLV4140PV11933 |
| Izdelek | Dvostranski lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 19mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | hot melt |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 176 |
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €