Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Obojetsranki prozoren lepilni trak v roli idealen za uporabo doma, pisarni in šoli. Dimenzije 18mm x 2m. |
|---|---|
| Kratek opis | Obojestranski lepilni trak 18mm x 2m |
| Tehnični podatki | - dvostranski prozoren lepilni trak - idealen za dnevno uporabo (doma, v pisarni, šoli...) - dobra odpornost in prijem - enostaven za rezanje- širina traku: 18mm- dolžina traku: 2m |
| Ean koda | 3831123793572 |
| Teža v kg | 0.0400 |
| Redna cena brez DDV | 1,90 € |
| Proizvajalec | OPTIMA |
| Koda dobavitelja | OPT129070 |
| Izdelek | Dvostranski lepilni trak |
| Dolžina | 2m |
| Širina | 18mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 240 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
LEPILO BLAZINICE PRILEPI ODLEPI BARVNE FABER CASTELL CREATIVE TACK-IT 50g
Cena brez ddv: 2,73 €
Cena z ddv: 3,33 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,75 €
Cena z ddv: 3,36 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €