Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Nevidni lepilni trak je idealen za razne popravke na dokumentih, knjigah, kartah in pripravah prezentacij. Izdelan je iz kristalno čiste celulozno actetane folije, premazane z vodnim akrilatnim lepilom. Trak je obstojen, ne rumeni in je neviden na fotokopijah. Po traku lahko pišemo in rišemo. Dimenzije traku so 19mm x 33m. |
|---|---|
| Kratek opis | Kvaliteten neviden lepilni trak, kristalno čist, 19mm x 33m |
| Tehnični podatki | Neviden kristalno čist lepilni trakMaterial: kristalno čista celulozno acetatna folijaLepilo: vodni akrilatIdealen za popravke dokumentov, knjig, kart in pripravo prezentacijPo traku lahko pišemoTrak s časom ne porumeni in je neviden na fotokopijahŠirina traku: 19mmDolžina traku: 33mBarva: prozorna |
| Ean koda | 3134375261920 |
| Teža v kg | 0.0350 |
| Redna cena brez DDV | 3,31 € |
| Proizvajalec | 3M, POST-IT, SCOTCH |
| Koda dobavitelja | 3MM7100027387 |
| Izdelek | Neviden lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 19mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 24 |
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,75 €
Cena z ddv: 3,36 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
LEPILO BLAZINICE PRILEPI ODLEPI BARVNE FABER CASTELL CREATIVE TACK-IT 50g
Cena brez ddv: 2,73 €
Cena z ddv: 3,33 €
LEPILO BLAZINICE V TOČKAH ODSTANLJIVE TRANSPARENTNE APLI 64/1
Cena brez ddv: 2,14 €
Cena z ddv: 2,61 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €