Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Dvostranski prozoren lepilni trak v roli idealen za uporabo doma, pisarni in šoli. Dimenzije 15mm x 10m. |
|---|---|
| Kratek opis | Dvostranski lepilni trak 15mm x 10m |
| Tehnični podatki | - dvostranski prozoren lepilni trak - idealen za dnevno uporabo (doma, v pisarni, šoli...) - dobra odpornost in prijem - enostaven za rezanje- širina traku: 15mm- dolžina traku: 10m |
| Ean koda | 8410782115052 |
| Teža v kg | 0.0400 |
| Redna cena brez DDV | 2,49 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL011505 |
| Izdelek | Dvostranski lepilni trak |
| Dolžina | 10m |
| Širina | 15mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 20 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m 3M SCOTCH C18 MINT ZELEN
Cena brez ddv: 11,41 €
Cena z ddv: 13,92 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 1,93 €
Cena z ddv: 2,35 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m DURABLE VEGAS 7717 ČRN
Cena brez ddv: 15,96 €
Cena z ddv: 19,47 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €