Podrobnosti
Avery Zweckform odstranljive etikete za medije L6020REV-25 v velikosti 43,2 x 8,5 mm so optimalne za VHS kasete in diapozitive. Odstranljivo lepilo omogoča enostavno odstranitev etiket. V zavitku je 25 listov, vseh nalepk je 3200. Za tiskanje so primerni običajni laserski in inkjet tiskalniki.
Okolju prijazne etikete: material za etikete je beljen brez klora in je 100 % izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem.
Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite.
• Bele etikete za diapozitive
• Etikete imajo odstranljivo lepilo in po odstranitvi ne puščajo lepljivih ostankov, idealne so za začasno označevanje
• Okolju prijazen proizvod: etikete imajo certifikat FSC
• Etikete so primerne za tiskanje z vsemi standardnimi tiskalniki
• Preprosto in hitro oblikovanje etiket z brezplačnim spletnim programom Avery Design &Print
Tehnični podatki
| Opis | Avery Zweckform odstranljive etikete za medije L6020REV-25 v velikosti 43,2 x 8,5 mm so optimalne za VHS kasete in diapozitive. Odstranljivo lepilo omogoča enostavno odstranitev etiket. V zavitku je 25 listov, vseh nalepk je 3200. Za tiskanje so primerni običajni laserski in inkjet tiskalniki. Okolju prijazne etikete: material za etikete je beljen brez klora in je 100 % izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem. Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite. • Bele etikete za diapozitive |
|---|---|
| Kratek opis | Odstranljive etikete za tiskalnik 43,2x8,5mm, 128 etiket/list, 3.200 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Inkjet tiskalnik , Laserski tiskalnik , Barvni laserski tiskalnik Uporaba: Večnamensko Vrsta lepila: Odstranljivo Barva: Bela Velikost: 43,2 x 8,5 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 25 Število na listu: 128 Skupno število: 3.200 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 4004182060209 |
| Teža v kg | 0.3100 |
| Redna cena brez DDV | 12,90 € |
| Proizvajalec | AVERY ZWECKFORM |
| Koda dobavitelja | ZWEL6020REV-25 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 43,2mm |
| Višina | 8,5mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 43,2x8,5mm 128 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5, 83626 Oberlaindern/Valley, DE, [email protected] |
ETIKETE OVALNE 63,5x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7103-25 RJAVA 25/1
Cena brez ddv: 11,78 €
Cena z ddv: 14,37 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 80mm AVERY ZWECKFORM L7788-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L6134-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIPROPILEN ODLEPLJIVE ZA OKNA KROG 200mm AVERY ZWECKFORM L9003-10 10/1
Cena brez ddv: 14,85 €
Cena z ddv: 18,12 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AVERY ZWECKFORM L6140-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 63,5x33,9 AVERY ZWECKFORM L4773REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 25,4x10mm AVERY ZWECKFORM L6008-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139 AWERY ZWECKFORM L7786-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6032-20 MODRE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 60mm AVERY ZWECKFORM L7787-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €