Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 35.6 x 16.9, 80 etiket na listu, 8.000 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 35,6 x 16,9 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 80Skupno število: 8.000 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540314 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 12,90 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR035016 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 35,6mm |
| Višina | 16,9mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 35,6x16,9mm 80 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670R-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L4773-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139 AWERY ZWECKFORM L7786-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AWERY ZWECKFORM L4772-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 210x148mm AVERY ZWECKFORM L4717-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4733REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4792-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE 90x50mm AVERY ZWECKFORM T1001-10 10/1
Cena brez ddv: 7,68 €
Cena z ddv: 9,37 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIETILEN 99x57mm AVERY ZWECKFORM B7173-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 78,7x46,6mm AVERY ZWECKFORM L4742REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7651Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x16,9mm AVERY ZWECKFORM L6021REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,87 €
Cena z ddv: 14,48 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €