Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 37,5 x 23,5, 60 etiket na listu, 6.000 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: BelaVelikost: 37,5 x 23,5 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 60Skupno število: 6.000Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032543193 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR037023 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 37,5mm |
| Višina | 23,5mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 37,5x23,5mm 60 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x61 AVERY ZWECKFORM L4761-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AVERY ZWECKFORM L7781-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE NOPEEL 45,7x25,4mm AVERY ZWECKFORM L6145-20 20/1
Cena brez ddv: 52,24 €
Cena z ddv: 63,73 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 96x16,9mm AVERY ZWECKFORM L6031REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L6107-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L4773-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6128-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3482 25/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x16,9mm AVERY ZWECKFORM L6021REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,87 €
Cena z ddv: 14,48 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 78,7x46,6mm AVERY ZWECKFORM L4742REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €