Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 70 x 32, 27 etiket na listu, 2.700 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 70 x 32 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 27 Skupno število: 2.700 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540673 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR070032 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 70mm |
| Višina | 32mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 70x32mm 27 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6013-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6005-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 17,8x10 AWERY ZWECKFORM L7785-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6006-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM J4774-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,50 €
Cena z ddv: 21,35 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x289,1 AWERY ZWECKFORM L7997-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE 90x50mm AVERY ZWECKFORM T1001-10 10/1
Cena brez ddv: 7,68 €
Cena z ddv: 9,37 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6034-20 RDEČE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x16,9mm AVERY ZWECKFORM L6021REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,87 €
Cena z ddv: 14,48 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €