Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 30,0 x 15,0, 102 etiket/list, 10.200 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 30 x 15 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 102Skupno število: 10.200Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032545159 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106030015 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 30mm |
| Višina | 15mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 30x15mm 102 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670R-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7976-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM L7917-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM B4775-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AWERY ZWECKFORM L4770-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6133-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 99x57mm AVERY ZWECKFORM B7173-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM J4776-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L7068-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €