Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 48,5 x 25,4, 40 etiket/list, 4.000 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 48,5 x 25,4 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 40Skupno število: 4.000Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3838732156972 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106048025 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 48,5mm |
| Višina | 25,4mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 48,5x25,4mm 40 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L4743REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 96x63,5mm AVERY ZWECKFORM L4745REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7976-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM J4774-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,50 €
Cena z ddv: 21,35 €
ETIKETE POLIESTER 25,4x10mm AVERY ZWECKFORM L6008-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM J4773-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4791-20 MODRE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6003-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 43,2x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6020REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 10mm AVERY ZWECKFORM L6019REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6006-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €