Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 25,4 x 10, 189 etiket/list, 18.900 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: odlepljivo brez ostankov na površinahBarva: BelaVelikost: 25,4 x 10 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 189Skupno število: 18.900Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032545104 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106025010 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 25,4mm |
| Višina | 10mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 25,4x10mm 189 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L7068-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE KROG 30mm AVERY ZWECKFORM L4716REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AWERY ZWECKFORM L7560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L6127-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7913-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670R-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM J4776-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM J4773-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7063-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €