Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 38 x 21,2, 65 etiket/list, 6.500 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 38 x 21,2 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 65Skupno število: 6.500Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032543063 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106038021 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 38mm |
| Višina | 21,2mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 38x21,2mm 65 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x139 AVERY ZWECKFORM L4774REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7913-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6022REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 80mm AVERY ZWECKFORM L7788-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM J4776-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L4743REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7060-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7913-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x67,7 AVERY ZWECKFORM L4715REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE NOPEEL 45,7x25,4mm AVERY ZWECKFORM L6145-20 20/1
Cena brez ddv: 52,24 €
Cena z ddv: 63,73 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7063-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €