Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 40x42,3mm, 35 etiket na listu, 3.500 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 40 x 42,3 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 35Skupno število: 3.500 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032543179 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR040042 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 40mm |
| Višina | 42,3mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 40x42,3mm 35 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6111-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 40mm AVERY ZWECKFORM L7780-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 25,4x10mm AVERY ZWECKFORM L4731REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x67,7 AVERY ZWECKFORM L4715REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 38x21mm AVERY ZWECKFORM B7651-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 147,3x20mm AVERY ZWECKFORM L4746REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4791-20 MODRE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7060-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L4743REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7913-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x61 AVERY ZWECKFORM L4761-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 AWERY ZWECKFORM L7567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIETILEN 105x148mm AVERY ZWECKFORM B3483-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €