Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 45,7 x 21,2, 48 etiket na listu, 4.800 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 45,7 x 21,2 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 48Skupno število: 4.800 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032544923 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR045021 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 45,7mm |
| Višina | 21,2mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 45,7x21,2mm 48 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 10mm AVERY ZWECKFORM L6019REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L7068-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE 90x50mm AVERY ZWECKFORM T1001-10 10/1
Cena brez ddv: 7,68 €
Cena z ddv: 9,37 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE NOPEEL 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6146-20 20/1
Cena brez ddv: 52,24 €
Cena z ddv: 63,73 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7063-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x289,1 AWERY ZWECKFORM L7997-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM B4775-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 80mm AVERY ZWECKFORM L7788-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 60mm AVERY ZWECKFORM L7104REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7976-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €