Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 48,5 x 16,9, 64 etiket na listu, 6.400 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: BelaVelikost: 48,5 x 16,9 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 64Skupno število: 6.400Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540277 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR048016 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 48,5mm |
| Višina | 16,9mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 48,5x16,9mm 64 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 43,2x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6020REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM B4775-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x148mm AVERY ZWECKFORM L4717REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6129-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AWERY ZWECKFORM L4770-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6111-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 96x63,5mm AVERY ZWECKFORM L4745REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €