Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 70 x 42.3, 21 etiket na listu, 2.100 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 70 x 42.3 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 21 Skupno število: 2.100 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540109 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR070042 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 70mm |
| Višina | 42,3mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 70x42,3mm 21 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4793-20 RUMENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIETILEN 38x21mm AVERY ZWECKFORM B7651-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 17,8x10mm AVERY ZWECKFORM L4730REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6004-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM J4773-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €