Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 99,1x93,1mm, 6 etiket na listu, 600 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 99,1 x 93,1 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 6Skupno število: 600Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032541571 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR099093 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 99,1mm |
| Višina | 93,1mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 99,1x93,1mm 6 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 60mm AVERY ZWECKFORM L7104REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4736REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6013-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AWERY ZWECKFORM L4772-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 96x63,5mm AVERY ZWECKFORM L4745REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 210x148mm AVERY ZWECKFORM L6130-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AWERY ZWECKFORM L4775-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €