Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 40x42,3mm, 35 etiket/list, 3.500 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 40 x 42,3 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 35Skupno število: 3.500Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3838732156989 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106040042 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 40mm |
| Višina | 42,3mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 40x42,3mm 35 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3480 100/1
Cena brez ddv: 105,16 €
Cena z ddv: 128,30 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM J4722-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 78,7x46,6mm AVERY ZWECKFORM L4742REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM B4775-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 10mm AVERY ZWECKFORM L6019REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 147,3x20mm AVERY ZWECKFORM L4746REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 60mm AVERY ZWECKFORM L7787-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6133-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6129-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AWERY ZWECKFORM L4775-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €