Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik CD 117mm, 2 etiketi na listu, 200 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: krog 117 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 2Skupno število: 200 Oblika: Okrogla |
| Ean koda | 3830032540253 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR117000 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 117mm za CD |
| Oblika | okrogla |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 117mm za CD 2 etiketi |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4793-20 RUMENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7651Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6033-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6129-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4792-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 40mm AVERY ZWECKFORM L7780-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE CENOVNE 26x16mm AVERY ZWECKFORM L3410REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x57 AWERY ZWECKFORM L7992-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AVERY ZWECKFORM J8560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €