Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 97 x 42,3, 12 etiket na listu, 1.200 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 97 x 42,3 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 12Skupno število: 1.200 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540123 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR097042 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 97mm |
| Višina | 42,3mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 97x42,3mm 12 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE CENOVNE 26x16mm AVERY ZWECKFORM L3410REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIESTER 210x148mm AVERY ZWECKFORM L6130-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE 90x50mm AVERY ZWECKFORM T1001-10 10/1
Cena brez ddv: 7,68 €
Cena z ddv: 9,37 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AWERY ZWECKFORM L4770-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L6023REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 43,2x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6020REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 2501 50/1
Cena brez ddv: 102,77 €
Cena z ddv: 125,38 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 60mm AVERY ZWECKFORM L7104REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €