Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 35.6 x 16.9, 80 etiket/list, 8.000 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 35,6 x 16,9 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 80Skupno število: 8.000Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032545548 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106035016 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 35,6mm |
| Višina | 16,9mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 35,6x16,9mm 80 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE OKROGLE 60mm APLI 02869 FLUORESCENTNO ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 15,47 €
Cena z ddv: 18,87 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7060-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4791-20 MODRE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER 38,1x21,2 AWERY ZWECKFORM L7551-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6003-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6033-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x139 AVERY ZWECKFORM L4774REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6006-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x67,7 AVERY ZWECKFORM L4715REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €