Podrobnosti
Avery Zweckform kvadratne etikete L7120-25 imajo permanentno lepilo, ki ima dober oprijem na raznih podlagah. Ker so etikete popolnoma neprosojne, so idealne za tiskanje QR kod. Velikost etiket je 35 x 35 mm. V zavtku je 25 listov, vseh etiket je 875. Za tiskanje so primerni vsi običajni laserski in inkjet tiskalniki.
Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite.
Material za etikete je beljen brez klora in je izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem.
• Etikete imajo permanentno lepilo, ki ima zanesljiv oprijem na raznih površinah
• Velikost etiket je optimalna za tiskanje QR kod, etikete so neprosojne
• Tisk je oster in se ne packa, etikete se med tiskanjem ne zatikajo
• Primerne so za tiskanje z vsemi običajnimi tiskalniki in fotokopirnimi stroji
• Hitro in enostavno oblikovanje etiket: uporabite brezplačen program in predloge Avery Design & Print
Tehnični podatki
| Opis | Avery Zweckform kvadratne etikete L7120-25 imajo permanentno lepilo, ki ima dober oprijem na raznih podlagah. Ker so etikete popolnoma neprosojne, so idealne za tiskanje QR kod. Velikost etiket je 35 x 35 mm. V zavtku je 25 listov, vseh etiket je 875. Za tiskanje so primerni vsi običajni laserski in inkjet tiskalniki. Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite. Material za etikete je beljen brez klora in je izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem. • Etikete imajo permanentno lepilo, ki ima zanesljiv oprijem na raznih površinah |
|---|---|
| Kratek opis | Kvadratne etikete za tiskalnik 35x35mm, 35 etiket/list, 875 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: PermanentnoVrsta tiskalnika: Barvni laserski tiskalnik , Inkjet tiskalnik , Laserski tiskalnikBarva: BelaDimenzije: 35 x 35 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 25Število na listu: 35Skupno število: 875Oblika: kvadratna |
| Ean koda | 4004182052785 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 12,80 € |
| Proizvajalec | AVERY ZWECKFORM |
| Koda dobavitelja | ZWEL7120-25 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 35mm |
| Višina | 35mm |
| Oblika | kvadratna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 35x35mm 35 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5, 83626 Oberlaindern/Valley, DE, [email protected] |
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 60mm AVERY ZWECKFORM L7787-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AWERY ZWECKFORM L7560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6111-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6103-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6013-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x289,1 AWERY ZWECKFORM L7997-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6006-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €